Trešdien, 10. maijā, tika aizvadīts elektroapgādes inovāciju forums "AC/DC Tech", kurā laikā diskusijās aktīvi piedalījās Pasaules Enerģētikas padomes Latvijas Nacionālās komitejas prezidente Olga Bogdanova un NELL programmas vadības grupas loceklis Gunārs Valdmanis.

ACDC_foto (59 of 78).jpg

ACDC_foto (13 of 41)-2.jpg

Savukārt pēc pasākuma oficiālās daļas notika NELL jauniešu organizētas debates par tēmu "Vai mājsaimniecības segmenta apkures elektrifikācija ir ilgtspējīga". To laikā, apsverot elektrifikācijas trūkumus un priekšrocības, nonācām pie atziņas, ka tai būs ļoti liela nozīme energoapgādes dekarbonizācijā, savukārt šķēršļi galvenokārt ir drīzāk ekonomiskas, nevis tehniskas dabas.

ACDC_foto (24 of 41)-2.jpg

Paldies debašu dalībniekiem Zandai Jansonei, Tomam Lācim un Valdim Vītoliņam par vērtīgo sarunu, Kārlim Baltputnim par tās vadīšanu un AS "Sadales tīkls" par atbalstu!

ACDC_foto (38 of 41)-2.jpg

ACDC_foto (41 of 41)-2.jpg

ACDC_foto (36 of 41)-2.jpg

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.