Mēs esam priecīgi paziņot, ka tiek izsludināta pieteikšanās dalībai Nākotnes Enerģētikas Līderu programmā 2023./2024. gada sezonai! Latvijas Nākotnes Enerģētikas Līderu programma - Pasaules Enerģētikas padomes (World Energy Council) Latvijas Nacionālās komitejas iniciatīva, kuras mērķis ir veidot rītdienas līderus enerģētikas nozarē. Lūk, kas Tev ir jāzina:

Mērķis: Pievienojies mums, lai izprastu enerģētikas nozari gan Latvijas, gan Pasaules līmenī, virzītu uz enerģētikas pāreju un attīstītu vadošo domāšanu, kas ietver inovācijas un ilgtspēju.

Ieguvumi: Būdams programmas dalībnieks, Tu paplašināsi savas zināšanas enerģētikas un ar to saistītajās nozarēs, tīklosi ar citiem jaunajiem līderiem un nozares vadošajiem ekspertiem, kā arī iesaistīsies dažādos Latvijas un Eiropas līmeņa projektos, virzot jēgpilnas pārmaiņas Enerģētikas nozarē.

Atbilstība: Šī programma ir paredzēta jaunajiem enerģētikas speciālistiem, kuri dedzīgi vēlas veicināt ilgtspējīgu enerģētikas nākotni.

Piederība: Programma ir saistīta ar Pasaules enerģētikas padomi (World Energy Council), kā arī veicnāta un atbalstīta no Latvijas Nacionālās komitejas un tās biedru organizācijām - AS "Latvenergo", AS “Sadales tīkls”, AS "Augstsprieguma tīkls", AS "Conexus Baltic Grid", Rīgas Tehniskā Universitātes , AS "Gaso", AS "Latvijas Gāze", AS "Rīgas Siltums", „Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības”, "Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas" un Latvijas Zinātņu Akadēmijas

Līdz šim paveiktais:
Programmas divos pastāvēšanas gados esam paspējuši diezgan daudz: Publikācijas medijos; Dalība starptautiskajās zinātniskajās konferencēs un enerģētikas pasākumos Latvijā un ārzemēs, kā piemēri, AC/DC TECH, db.lv “Enerģētika”, Gas Infrastructure Europe, European sustainable energy week; Vebināri un projekti par karjeru enerģētikas nozarē (Fizmix); Sadarbība ar citu valstu jaunajiem enerģētikas līderiem Pieredzes apmaiņa un enerģētikas jomas uzņēmumu apmeklējumi; Tīklošana ar enerģijas līderiem un uzņēmumu vadītājiem;

Tālākie plāni: Visus augstāk minētos darbus programmas organizatori ir iecerējuši veikt arī nākamajā gadā, paplašinot to loku ar vēl jauniem projektiem un pasākumiem, kuri veicnās jauno līderu zināšanu paplašināšanu un atpazīstamību.

Pieteikšanās process: Ja esi vecumā no 19 līdz 32 gadiem, tev ir vismaz 3 gadu darba vai studiju pieredze ar enerģētiku saistītā jomā un vari apliecināt savu vēlmi darboties enerģētikas jomā, savu CV un motivācijas vēstuli līdz 24. septembrim sūti uz info@nell.lv, norādot vēstules nosaukumā "NELL 2023/2024".

Izmantot šo iespēju aktīvi piedalīties nākotnes enerģētikas veidošanā!

Seko mums:

www.linkedin.com (Nākotnes Enerģētikas līderi Latvijā)

www.facebook.com/NELLatvija.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.