5.maijā Nākotnes Enerģētikas līderi Latvijā komanda devās uz Conexus Baltic Grid Inčukalna pazemes gāzes krātuvi. Objekta apskates laikā guvām interesējošo informāciju par pazemes gāzes krātuves tehniskās ekspluatācijas un attīstības jautājumiem.

Viens no apmeklējuma mērķiem bija arī nozares ekspertu un NELL diskusija par šobrīd tik aktuālo tēmu - Latvijas enerģētisko neatkarību. Atmiņā paliekošas atziņas, daudzpusīgi viedokļi un iedvesma nākamajiem darbiem, virzot enerģētikas nozari pretī pārmaiņām, ir šīs jēgpilni pavadītās dienas galvenie ieguvumi.

Rosinot pāreju uz zaļāku pārvietošanos, nokļūšanai uz Inčukalna pazemes gāzes krātuvi NELL jaunieši izmantoja elektromobiļus.

Paldies Green Motors / ŠKODA par dinamisko braucienu ar ŠKODA ENYAQ, kuram uzlādi veica ar 100% zaļu enerģiju ērtajā Elektrum Drive publiskajā uzlādes stacijā!

Elektrum profesionāļu komanda pievienojās pasākumam ar jaunajām NISSAN LEAF automašīnām un sniedza ieskatu par ieguvumiem un paradumu maiņu braucot ar elektroauto. Neapšaubāmi, ar elektriskajiem transportlīdzekļiem varam pārvietoties ikdienā un tas ir viens no veidiem kā sasniegt Eiropas zaļā kursa izvirzītos mērķus.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.