Nākotnes Enerģētikas līderu programma Latvijā uzsāk jauno 2023./2024. gada sezonu. Programmas trešajā gadā NELL papildinājuši seši jauni dalībnieki, kuri pārstāv AS “Sadales tīkls”, Latvijas Universitātes Fizikas institūtu, Klimata un enerģētikas ministriju, SIA “ZAB Rodl & Partner” un AS “Rīgas Siltums”.

Picture1.png

Kā atklāšanas sanāksmē teica NELL vadības grupas priekšsēdētājs Edgars Groza: “Mēs visi esam enerģētikas līderi, tāpēc galvenos impulsus par aktivitātēm, īstermiņa mērķiem, sasniegumiem, dalībām, rakstiem un visu, kur varam pievienot savu kā organizācijas vērtību, mēs sagaidām no dalībniekiem. Vadības grupa ir kā virziena rādītājs, kas palīdz noorientēties, ja esam izlēkuši no lidmašīnas bez izpletņa”. Šīs sezonas ietvaros plānots piedalīties dažādās konferencēs, turpināt darbu pie trillemas apskata Baltijas un Latvijas mērogā, veicināt NELL atpazīstamību un izglītot sabiedrību enerģētikas jautājumos, sniegt eksperta viedokļus dažādos sabiedriskajos mēdijos. Bet ar to NELL aktivitātes nebeidzas, NELL dalībnieki aktīvi darbojas arī brīvā projekta ietvaros un citos pasākumos.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.